Zespół Naszych Psychologów

Mgr Katarzyna Wawryniuk- psycholog. Absolwentka SWPS w Warszawie wydział- psychologia kliniczna. Jest w trakcie studiów Podyplomowych z zakresu psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Szkoliła się w Polskim Instytucie Eicksonowskim w Poznaniu z zakresu psychoonkologii .Odbyła również szkolenie z zakresu Interwencji Kryzysowej w Bielsku Białej.

Mgr Aleksandra Zygadlewiczpsycholog, psychoonkolog. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego –wydział psychologia kliniczna. Ukończyła Roczny Kurs Psychoterapii w nurcie poznawczo –behawioralnym dla dzieci i młodzieży w Szczecinie. Ukończyła studia podyplomowe Psychoonkologia w Praktyce Klinicznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje pod stałą superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP.

Mgr Agnieszka  Chybowska-Sandecka –  psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie szkolenie zzakresu psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie. Odbyła szkolenia z zakresu podstaw pracy terapeutycznej oraz psychoonkologii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu. Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań w Szczecinie oraz odbyła  szkolenie z zakresu Programu Simontona.  Pracuje pod stałą superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP.

 

Posted in Akademia walki z rakiem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.