Akademia Walki z Rakiem

Akademia Walki z Rakiem, dzięki swojej szerokiej i unikatowej ofercie wspiera chorych na nowotwory w zwycięskim boju o zdrowie i życie! Pobudza do walki, obalając schematyczne myślenie na temat choroby i leczenia.

Pacjentom i ich rodzinom pomaga bezpiecznie rozładować negatywne emocje i poradzić sobie z tą trudną sytuacją. AWzR wypełnia istotną niszę na rynku świadczeń zdrowotnych, gdzie pacjent częstokroć pozostawiany jest sam sobie z własną wiedzą na temat diagnozy oraz lękiem, co do dalszych rokowań. Akademia Walki z Rakiem uzupełnia leczenie medyczne, ale nie zastępuje go!

Dla Kogo?

Jeśli jesteś lub byłeś chory na raka, ale czujesz, że nie zrobiłeś jeszcze wszystkiego co w Twojej mocy, by go pokonać – bardzo zapraszamy!

I/ lub jeśli jesteś nawet bardzo silny psychicznie, ale czasem masz ochotę się poddać i jest Ci z tym źle – zapraszamy serdecznie!

I/ lub jeśli chcesz zobaczyć i posłuchać jak inni radzą sobie z podobnymi problemami i wymienić z nimi doświadczenia – zapraszamy gorąco!

Jeśli ktoś z Twojego otoczenia, może bardzo Ci bliski, choruje na nowotwór i bardzo chciałbyś mu pomóc, ale nie bardzo wiesz jak – również zadzwoń, umów się i przyjdź!

Posted in O nas.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.