Warsztaty dla osób w żałobie

Warsztaty dla osób w żałobie

Warsztaty  dla osób w żałobie została stworzona z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci. Żal, ból, rozpacz i lęk są tak ogromne, że potrzebna jest obecność innych. Nie każdy znajduje wsparcie w rodzinie i przyjaciołach. Wtedy osoby cierpiące czują się głęboko samotne i niezrozumiane. Grupa wsparcia jest miejscem, gdzie ludzie mogą otwarcie wyrażać swoje emocje oraz otrzymać akceptację i zrozumienie od innych. Uczestnicy grupy wsparcia są na różnych etapach żałoby, co jest szczególnie cenne dla tych, którzy w trudnej sytuacji znaleźli się niedawno. Osobom na początku żałoby łatwiej uwierzyć w siebie i w sens dalszego życia gdy widzą, że innym, mimo podobnych problemów, udało się odzyskać równowagę, wiarę i odbudować swoje życie.

Zapraszamy na grupę wsparcia dla osób w żałobie w całkowitej atmosferze akceptacji, troski i zrozumienia.

Grupa prowadzona jest w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 i poprzedzona jest Mszą św. dla osób w żałobie o godz 16.00 .

Prowadzenie:

Mgr psycholog Katarzyna Wawryniuk- psycholog. Absolwentka SWPS w Warszawie wydział- psychologia kliniczna. Jest w trakcie studiów Podyplomowych z zakresu psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Szkoliła się w Polskim Instytucie Eicksonowskim w Poznaniu z zakresu psychoonkologii .Odbyła również szkolenie z zakresu Interwencji Kryzysowej w Bielsku Białej.

 

Mgr psycholog Agnieszka Chybowska-Sandecka- psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie szkolenie zzakresu psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie. Odbyła szkolenia z zakresu podstaw pracy terapeutycznej oraz psychoonkologii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu. Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań w Szczecinie oraz odbyła  szkolenie z zakresu Programu Simontona.  Pracuje pod stałą superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP.

 

Mgr psycholog Aleksandra Zygadlewicz – psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego –wydział psychologia kliniczna. Jest w trakcie Rocznego Kursu Psychoterapii  w nurcie  poznawczo –behawioralnej  dla dzieci i młodzieży w Szczecinie. Ukończyła szkolenia z zakresu asertywności i sposobów radzenia sobie ze stresem oraz psychoonkologii.  Pracuje pod stałą superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP.

 

Miejsce: Hospicjum Św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, Pokoju 77

Posted in Akademia walki z rakiem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.