Zespół

Mgr Katarzyna Wawryniuk– psycholog. Absolwentka SWPS w Warszawie wydział- psychologia kliniczna. Jest w trakcie studiów Podyplomowych z zakresu psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Szkoliła się w Polskim Instytucie Eicksonowskim w Poznaniu z zakresu psychoonkologii .Odbyła również szkolenie z zakresu Interwencji Kryzysowej w Bielsku Białej.

Mgr Aleksandra Zygadlewicz– psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego –wydział psychologia kliniczna. Jest w trakcie Rocznego Kursu Psychoterapii  w nurcie  poznawczo –behawioralnej  dla dzieci i młodzieży w Szczecinie. Ukończyła szkolenia z zakresu asertywności i sposobów radzenia sobie ze stresem oraz psychoonkologii.  Pracuje pod stałą superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP.

Mgr Agnieszka  Chybowska-Sandecka –  psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie szkolenie zzakresu psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie. Odbyła szkolenia z zakresu podstaw pracy terapeutycznej oraz psychoonkologii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu. Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań w Szczecinie oraz odbyła  szkolenie z zakresu Programu Simontona.  Pracuje pod stałą superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP.

Mgr Lilianna Chrabąszcz- psycholog, psychoterapeutka, choreoterapeutka. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbyła szkolenia w PIE w Poznaniu w nurcie ericksonowskim z zakresu podstaw terapii systemowej i podstaw pracy terapeutycznej. Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania w PTPB w Krakowie. Absolwentka psychologii na Międzynarodowej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie. Certyfikowana psychoterapeutka Sandplay Therapy. Instruktorka Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała, Instruktor Rekreacji Ruchowej zajmuje się integracją ciała i psychiki poprzez taniec i ruch. Pracuje pod superwizją u rekomendowanych superwizorów przez PTP, DGST i DMT.

 

Posted in Nasz zespół.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.