Wspomóż nas

Jak możesz pomóc?   finansowo:   Możesz przekazać darowiznę na konto Fundacji i odliczyć ją od podstawy opodatkowania Limit odliczenia wynosi: dla osób prawnych 10% dochodu. Na podstawie art. 18 ust 1 pkt 1 i 7 Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych dotyczącego możliwości odliczenia darowizny od podatku dochodowego od 01.01.2004 r. dla osób […]

Czytaj dalej